AVIMA BRNO s.r.o.

Náhradní díly Man

MAN Truck & Bus je jedním z předních výrobců užitkových vozů v Evropě s výrobními závody ve čtyřech evropských zemích a Indii. Spektrum výrobků sahá od nákladních automobilů o celkové hmotnosti od 7,49 do 44 t pro přepravu zboží na krátké i dlouhé vzdálenosti, nákladní automobily pro vojenské a veřejné účely, přes omnibusy a cestovní autobusy až po dieselové a plynové motory pro tato vozidla.

Kvalita, inovativní technika a zaměření na zákazníka tvoří již více než 100 let základ našeho úspěchu. Společnost MAN Truck & Bus vyrábí a prodává nákladní automobily značky MAN, autobusy značek MAN a NEOPLAN a motory pro lodě, silniční, terénní a stacionární použití.

Nákladní auta s nápadným lvem jsou určena pro ekonomickou a spolehlivou silniční dopravu nákladů. Omnibusy značek MAN a NEOPLAN přispívají k plynulé a bezpečné přepravě osob - na všech kontinentech. Bohaté služby poskytované mezinárodní servisní sítí toto portfolio doplňují. Společnost přispívá k plynulému zvyšování efektivity v dopravě a logistice.

Požadavky moderní společnosti na udržitelnost a ekologickou nezávadnost se podstatně zvýšily. MAN proto umožňuje svým zákazníkům díky vhodným výrobkům a službám nejen šetřit náklady, ale i chovat se v souladu s požadavky trvalé udržitelnosti a s vědomím odpovědnosti.

Chcete se nás na něco zeptat?

Napište nám